hrvengdeithurussloslkczplcz

Co delat v Loparu?

Pro všechny, kteří chtějí svou dovolenou strávit aktivně a oddat se dobrodružnému a sportovnímu duchu, má tento kraj bezpočet nabídek.

Výlety lodí na Goli otok
Výlety lodí
Každodenní organizované půldenní výlety lodí se skleněným dnem v akvatoriu Loparu a Golého otoku a Grguru.
 
Aquagun v Loparu
Aquagun
Užívejte si s celou rodinou v kouzlech Aquagunu a umožněte tímto způsobem sobě i dětem další aktivity a zábavu.
 
Sportovní hřiště, mini golf
Sportovní hřiště
V nabídce jsou četná moderně vybavená sportovní hřiště, mezi kterými vynikají tenisové kurty a hřiště pro malou kopanou s umělým trávníkem. Sportovní hřiště jsou ideální pro rekreační sportovce, ale umožňují přípravu i aktivním sportovcům. Na hřištích vždy najdete mnoho milovníků sportu, se kterými můžete změřit své síly a vychutnat si svůj oblíbený sport.
 
Tenisové kurty v ZRC Lopar
Tenisová škola
Již dlouhou řadu let se zde nabízí možnost tenisové školy s profesionálními trenéry, kteří mají certifikáty nejuznávanějších tenisových škol na světě. Vylepšete kvalitu své hry s odbornými trenéry nebo začněte se svými prvními tenisovými kroky a vkročte tak do bílého sportu.
 
Windsurfing na moři
Windsurfing a Kite
Pravé místo, abyste vyzkoušeli své schopnosti na prkně nebo kite-u.
Mimořádně výhodná poloha s velmi příznivými větry bez ohledu na to, které disciplíně se věnujete, free ride, free style, race, slalom…
 
Loparský les
Pěší turistika
Pěší turistika je jediný způsob, jak můžete skutečně poznat Lopar. Na jeho 10 km stezek a pěšin, které Vám přiblíží historii a někdejší způsob života tohoto kraje, narazíte na místa s překrásným rozhledem, staré domy, různé přírodní krásy …
 
Potápění a odhalování podmoří
Potápění
Odhalte kouzla podmoří tohoto kraje …několik atraktivních lokalit, které Vás oslní. V bližším okolí najdete školu potápění, organizování potápěčských výletů, pronajímání vybavení …
 
Jet ski
Jet ski, Parasailing, Water skiing
V blízkosti penzionu se Vám nabízí možnost pronájmu Jet Ski, vodního lyžování a možnost věnovat se četným mořským aktivitám, které Vaši dovolenou udělají ještě zábavnější.
 
Taxi loď na nudistické pláže
Taxi lodí na nudistické pláže
Pokud Vás přitahuje oáza klidu  a přírodních krás, určitě navštivte nudistické pláže, na které se lze dostat pouze lodí, která se k nim organizovaně vydává každý den. Užívejte si a odpočiňte si v nedotčených krásách přírody.
 
Coctail bar na pláži
Coctail bary na pláži
Velice zajímavá nabídka pro všechny, kteří si rádi vychutnávají kvalitní a osvěžující nápoje a zároveň si chtějí užívat v přírodě a kouzlech Loparského slunce a moře. Pro mladé budou určitě zajímavé také četné programy, které se v těchto coctail barech na pláži organizují v nočních hodinách.
 
Goli otok, někdejší vězení
Goli otok- návštěva a prohlídka
Lodí se organizuje návštěva bývalého politického vězení na Golém otoku. Na tomto nadevše zajímavém místě můžete vidět, jakým způsobem zde vězni žili a seznámit se s částí minulosti, která se velmi dobře zachovala.
 
Speciality Loparské kuchyně
Gastronomie
Lopar a celý ostrov Rab jsou určitě nejznámější svou gastronomickou nabídkou. Mnohé restaurace Vám umožňují vychutnat si různé delikatesy, mezi kterými se zvláště doporučují tradiční rybí speciality. Široká a rozmanitá gastronomická nabídka zcela jistě uspokojí Vaše požadavky.
 
Tradiční kroje na Rabské fjeře
Rabská fjera
Rabská fjera je nejatraktivnější událostí na ostrově Rabu. Při návštěvě této manifestace pocítíte část historie ostrova Rabu. Tři dny strávené ochutnáváním starých gastronomických specialit, poznáváním starých řemesel a pocit, že se čas vrátil do 13. století Vás zcela jistě nenechají lhostejnými.
 
Plážový volejbal na Rajské pláži
Plážový volejbal
Ráj pro milovníky plážového volejbalu se nachází na Rajské pláži v Loparu. Četná hřiště Vám poskytnou požitek ze hry v ideálních podmínkách. Budete mít i příležitost vidět nejlepší světové hráče v tomto sportu, protože Lopar je organizátorem světově známého turnaje v plážovém volejbalu.
 
Památník kultury na Rabu
Prohlídka kulturního dědictví
Bouřlivé historické události zanechaly v Rabu velké kulturní dědictví. Početné stavby i město Rab samotné jsou lákadlem pro četné milovníky kultury. Máte možnost prohlédnout si historické znamenitosti společně s průvodcem.